Hakkımızda

Melih Pazarlama, yurt içi ve yurt dışına kitap dağıtımı yapan bir firma olarak 23 yıllık sektör tecrübesine sahiptir. Türkiye'nin önde gelen yayınevlerinden Dilko Yayıncılık ve Puza Yayınları'nın genel dağıtımını yaparak, sektörde kendimizi kanıtlamış durumdayız.

 Firmamız; Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, İspanyolca ve Fransızca dillerinde okul ve kurs tedariklerinin yanında yurt içi ve yurt dışı bireysel satın almalarda da hizmet vermektedir. Pearson Education, Cambridge University Press, Oxford University Press, Hueber Verlag GmbH, Pons GmbH gibi uluslararası yayınevlerinin yanı sıra Puza Yayınları, Puza Academy, Dilko Yayıncılık, Modern English, Winston Academy, Ankara ELT gibi özel iş birlikleriyle de geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşterilerimize kaliteli, orijinal kitaplarla hizmet veriyoruz.

YÖS, SAT, YDS, YKSDİL, YÖKDİL, TOEFL, IELTS hazırlık kitaplarında kaliteli ürün çeşitliliğiyle öne çıkmaktayız.

 Kitapseverlere ve eğitim kurumlarına hizmet eden bir firma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Hızlı teslimat, rekabetçi fiyatlar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, size en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak için var gücümüzle çalışmaktayız.